Wielofunkcyjne, szybkie i zintegrowane systemy dają przewagę

Logistyka

Charakterystyczną cechą naszych kolektorów danych jest jego szerokie zastosowanie. Urządzenie może być wykorzystywane w trakcie różnych prac w zależności od wgranej aplikacji. Świetnie sprawdzi się w czasie inwentaryzacji, ponieważ przyspiesza proces przyjmowania i wydawania towarów z magazynów oraz pozwala na szybką kontrolę cen towarów znajdujących się na sklepowych półkach. Sprawdza się także tam, gdzie zachodzi potrzeba kompletowania zamówienia klienta.

Stanowią także solidne wsparcie procesów związanych z dystrybucją i przechowywaniem towarów, takich jak gospodarka magazynowa, kontrola cen, praca przedstawicieli handlowych, logistyka, transport, obsługa środków trwałych, procesy produkcyjne. Zastosowanie kolektorów danych LUMAR POLAND pozwala znacznie przyspieszyć pracę, zwiększyć jej efektywność i bezpieczeństwo.

Wykorzystanie inwentaryzatorów w magazynie lub placówce przyspiesza ruch towarów poprzez automatyzację procesów. Dzięki wzrostowi efektywności i komfortu pracy coroczne inwentaryzacje nie są ani kłopotliwe, ani czasochłonne.

Kolektory danych LUMAR POLAND sprawdzą się w trakcie inwentaryzacji magazynu lub środków trwałych w biurze.