Kariera

Aktualnie do współpracy poszukujemy:

Przedstawiciel Handlowy/Opiekun Klienta w regionie województw: Śląskiego, Dolnośląskiego, Małopolskiego, Opolskiego, Mazowieckiego, Łódzkiego, Świętokrzyskiego

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów – sprzedaż B2B oraz opieka nad dotychczasowymi klientami firmy
  • doradztwo techniczne u klientów
  • umiejętne planowanie wykonywanych czynności
  • sporządzanie raportów z wykonywanej pracy
  • systematyczne pogłębianie wiedzy na temat produktów
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (techniczne mile widziane)
  • warunek konieczny: doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży technicznej, informatycznej lub logistycznej.
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • samodzielność w poszukiwaniu i pozyskiwaniu klientów
  • ukierunkowanie na osiąganie celów sprzedaży
  • sumienność i punktualność
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook, Internet)

Oferujemy:

  • komputer i telefon komórkowy
  • szkolenia w zakresie sprzedawanych produktów wraz z wyjazdami na branżowe targi
  • pracę w młodym energicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności: pensja podstawowa + wysoka prowizja od sprzedaży

Możliwe formy zatrudnienia: B2B, Umowa o Pracę lub Kontrakt

Oferty prosimy składać na adres e-mail: praca@lumarpoland.com

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w celach rekrutacyjnych prowadzonych przez Lumar Poland sp. z o.o.